Jemná hořká čokoláda s vysokým obsahem kakaa chuťově doplněná lehce nakyslou chutí kanadských brusinek (botanicky brusnice klikva). Charakteristickou chuť a vůni propůjčuje této čokoládě to nejjemnější "Arriba" kakao pocházející přímo od malých sdružení farmářů hospodařících v tropickém deštném pralese v Ekvádoru - původní domovině kakaa. Je slazená přírodním třtinovým cukrem a neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Díky velkému formátu můžete nechat tenké plátky čokolády pomalu rozplývat na jazyku a vychutnávat intensivní kakaovou chuť.
NABÍDKA ZBOŽÍ
- AJURVÉDA addremove
-
POTRAVINY
addremove
- LUŠTĚNINY - OBILOVINY - TAPIOKA - ŘASYaddremove
- SLANÉ POCHUTINY
- VEGY, OCHUCOVADLA, RŮŽOVÁ VODA
- PEČIVO
- KOŘENÍ A JEJICH SMĚSI AYURVITAaddremove
- NÁPOJE, MLÉKA, SMETANYaddremove
- SOLI AYURVITA
- POLÉVKY
- SUŠENÉ OVOCE, OŘECHY, SEMÍNKA A JEJICH SMĚSI
- OCHUCOVADLA, kypřidla, zahušťovadla, omáčky,...
- SLADIDLA
- KÁVA, KÁVOVINY, KAKAO, OBILNÁ KÁVAaddremove
- ČAJEaddremove
- MOUKY, VLOČKY, MüSLI
- GASTRO BALENÍ DNM
- SLADKOSTIaddremove
- OVOCNÉ A ZELENINOVÉ ŠŤÁVY
- GHÍ A OLEJE
- POMAZÁNKY, PAŠTIKY, DŽEMY
- PICKLES A ČATNÍ
- TĚSTOVINY
- DOPLŇKY STRAVY addremove
- PŘÍRODNÍ KOSMETIKA addremove
- EKOLOGICKÁ DROGERIE addremove
- ROSTLINNÉ KRMIVO PRO PSY A KOČKY
- KNIHY addremove
- AROMATERAPIE addremove
- BYTOVÝ TEXTIL
- SOŠKY addremove
- NÁDOBÍ
- OSTATNÍ

Bio mléčná čokoláda s lískovými oříšky VIVANI 100 g
Jemná mléčná čokoláda se smetanou a vysokým podílem křupavých lehce pražených lískových oříšků. Ovoněna je pravou Bourbon vanilkou. Tato čokoláda získala nejvyšší zlaté ocenění od Německé zemědělské společnosti (DLG).
Čokolády značky VIVANI jsou vyráběny německou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími bio surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality.
HMOTNOST: 100 g
ZEMĚ PŮVODU: Německo
SLOŽENÍ: přírodní třtinový cukr, lískové oříšky 26 %, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušená smetana, sušené odtučněné mléko, výtažek z Bourbon vanilky. Všechny složky jsou z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsah kakaové sušiny nejméně 32 % a mléčné sušiny 18 %.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Vzhledem ke způsobu výroby může čokoláda obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a lepku.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g:
Energetická hodnota | 2521 kJ/607 kcal |
---|---|
Tuky | 45,2 g |
z toho nasycené mastné kyseliny | 19,1 g |
Sacharidy | 39,5 g |
z toho cukry | 35,5 g |
Vláknina | 3,5 g |
Bílkoviny | 8,9 g |
Sůl | 0,17 g |
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Mléčná čokoláda s oříšky. Chraňte před teplem.
DE-ÖKO-013
Zemědělská produkce EU/mimo EU

Jemná mléčná čokoláda se smetanou a vysokým podílem křupavých lehce pražených lískových oříšků. Ovoněna je pravou Bourbon vanilkou. Tato čokoláda získala nejvyšší zlaté ocenění od Německé zemědělské společnosti (DLG).
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Jemná mléčná čokoláda vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa a čokoláda získá jemnou a hebkou konzistenci. Je plněná nugátovou náplní z lískových oříšků a mléka a slazená sušenou třtinovou šťávou a přírodním třtinovým cukrem. Neobsahuje žádné přidané tuky pouze kakaové máslo a ovoněná je pravou Bourbon vanilkou. Většina použitých surovin pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade čili spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou či dětskou práci. Prvotřídní kakao je vykupováno od sdružení farmářů Conacado v Dominikánské republice a El Ceibo v Bolívii. Kakaové plody se sklízí ručně, boby se fermentují na místě a poté suší pod tropickým sluncem. Sušená třtinová šťáva Rapadura se vyrábí v Planeta Verde v Brazílii. Třtinová šťáva se šetrně zahušťuje bez odstranění melasy.
HMOTNOST: 100 g
ZEMĚ PŮVODU: Francie
SLOŽENÍ: kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin. Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsah kakaové sušiny nejméně 60 %.
Poctivá mléčná čokoláda s vysokým obsahem mléka, plněná bílou náplní s mlékem a kakaovým máslem. Čokoláda je slazena přírodním třtinovým cukrem, ovoněná Bourbon vanilkou a neobsahuje palmový tuk ani jiné tuky než mléčné a kakaové máslo, a to ani v náplni. Výrobek pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade - spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou a dětskou práci.
Jemná hořká čokoláda s vysokým obsahem kakaa slazená přírodním třtinovým cukrem, která neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Tato čokoláda dosáhla maxima bodů při hodnocení hořkých čokolád gourmet časopisem Savoir Vivre (1/2002). Ze 34 vzorků dosáhly maxima pouze dvě čokolády. Také získala nejvyšší zlaté ocenění od Německé zemědělské společnosti (DLG).
Jemná "mléčná" čokoláda s nugátovou náplní, která místo mléka obsahuje sušený rýžový sirup, a je tudíž vhodná i pro vegany. Je vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa a čokoláda získá jemnou a hebkou konzistenci. Nugátová náplň neobsahuje palmový tuk, ani žádné jiné náhražkové tuky. Chuť je vylepšena Bourbon vanilkou. Výrobek pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade čili spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou či dětskou práci.
Tyčinka z jemné mléčné čokolády s mléčnou náplní s vysokým obsahem mléka. Neobsahuje žádná umělá aromata, je ovoněná pravou Bourbon vanilkou. Čokoláda má praktický malý formát na cesty a pro zahnání chuti na sladké.
Výrazná plná chuť této mléčné čokolády je dána použitím špičkových surovin. Neosahuje jiné tuky než kakaové máslo, slazená je přírodním třtinovým cukrem, ovoněná pravou Bourbon vanilkou a obsahuje 27 % sušeného plnotučného mléka od přirozeně chovaných zvířat. Výrobek pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade - spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou a dětskou práci.
Tato zajímavá čokoláda se skládá ze dvou vrstev: spodní mléčná čokoláda ochucená voňavým espressem je pokrytá vrstvou bílé čokolády obsahující sušenou smetanu a výtažek z Bourbon vanilky. Čokoláda je slazená přírodním třtinovým cukrem a neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor.
Hořká čokoláda s obsahem kakaa 68 % zjemněná přepuštěným máslem s cukernou bílou náplní s mátovým éterickým olejem. Neobsahuje žádné jiné tuky než kakaový a mléčný, ani žádná aromata. Výborná čokoláda ve stylu After Eight čokoládek osvěží po jídle i kdykoli během dne. Skvěle se hodí k odpolednímu šálku čaje. TIP: Podávejte zmraženou nebo zchlazenou v ledničce.
Tato výjimečná čokoláda s velmi vysokým procentem kakaa má překvapivě jemnou chuť díky použitému panamskému kakau. Lehce karamelový nádech jí dodává použitý přírodní cukr z nektaru květů kokosové palmy. Ten má zároveň nižší glykemický index než běžný cukr.
Jemná hořká čokoláda s velmi jemně mletými oříšky (oříškovou pastou), slazená přírodním třtinovým cukrem a ovoněná Bourbon vanilkou. Čokoláda neobsahuje mléko a je vhodná pro vegany.
Velmi zajímavá nugátová tyčinka s pastou z lískových oříšků, která místo mléka obsahuje sušený rýžový nápoj a je ochucená oříšky v karamelu. Neobsahuje mléko a je tudíž vhodná i pro vegany.
Tato zajímavá čokoláda obsahuje dvě vrstvy: na základu, který tvoří hořká nugátová čokoláda s pastou z lískových oříšků, je vstva jemné bílé čokolády s kousky rozpustné kávy. Čokoláda je slazená přírodním třtinovým cukrem a neobsahuje žádné náhražkové tuky, sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor.
Hořká čokoláda s intensivní chutí pro skutečné milovníky kakaa. Je vyrobena z prvotřídního kakaa, slazená přírodním třtinovým cukrem a neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Díky velkému formátu můžete nechat tenké plátky čokolády pomalu rozplývat na jazyku a vychutnávat intensivní kakaovou chuť.
Tyčinka z jemné mléčné švýcarské čokolády s malinovou náplní s výraznou chutí malin, kterou doplňuje lehce nakyslá chuť jogurtu. Neobsahuje aromata ani barviva.