Bezlepkový ovesný nápoj v biokvalitě jako alternativa mléka. Zcela veganský výrobek, který neobsahuje laktózu ani lepek. Má lehkou jemnou chuť. Používá se jako běžné mléko a je vhodný i pro teplou kuchyni.
NABÍDKA ZBOŽÍ
-
POTRAVINY
addremove
- NÁPOJE, MLÉKA, SMETANYaddremove
- SOLI AYURVITA
- POLÉVKY
- SUŠENÉ OVOCE, OŘECHY, SEMÍNKA A JEJICH SMĚSI
- OCHUCOVADLA, kypřidla, zahušťovadla, omáčky,...
- SLADIDLA
- KÁVA, KÁVOVINY, KAKAO, OBILNÁ KÁVAaddremove
- ČAJEaddremove
- MOUKY, VLOČKY, MüSLI
- GASTRO BALENÍ DNM
- SLADKOSTIaddremove
- OVOCNÉ A ZELENINOVÉ ŠŤÁVY
- GHÍ A OLEJE
- POMAZÁNKY, PAŠTIKY, DŽEMY
- PICKLES A ČATNÍ
- TĚSTOVINY
- LUŠTĚNINY - OBILOVINY - TAPIOKA - ŘASYaddremove
- SLANÉ POCHUTINY
- VEGY, OCHUCOVADLA, RŮŽOVÁ VODA
- PEČIVO
- KOŘENÍ A JEJICH SMĚSI AYURVITAaddremove
- PŘÍRODNÍ KOSMETIKA addremove
- AJURVÉDA addremove
- BYTOVÝ TEXTIL
- NÁDOBÍ
- OSTATNÍ
- EKOLOGICKÁ DROGERIE addremove
- DOPLŇKY STRAVY addremove
- AROMATERAPIE addremove
- DÁRKOVÉ ZBOŽÍ
- KNIHY addremove
- SOŠKY addremove
- ROSTLINNÉ KRMIVO PRO PSY A KOČKY

Nápoj rýžový 1 l BIO PROVAMEL
Rýžový nápoj v biokvalitě jako alternativa mléka. Zcela veganský výrobek, který neobsahuje laktózu. Má lehkou jemnou chuť, je řidší a má bílou barvu. Vhodný především pro teplou kuchyni.
Složení
Voda, rýže* (11 %), slunečnicový olej*, emulgátor (lecitin z řepky olejky), mořská sůl. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Alergeny
Lepek
CZ-BIO-001
Energetická hodnota 227 kJ / 54 kcal | |
---|---|
Tuky: | 1,1 g |
z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,2 g |
Sacharidy: | 11,0 g |
z toho cukry: | 6,5 g |
Bílkoviny: | 0,1 g |
Sůl: | 0,09 g |

Rýžový nápoj v biokvalitě jako alternativa mléka. Zcela veganský výrobek, který neobsahuje laktózu. Má lehkou jemnou chuť, je řidší a má bílou barvu. Vhodný především pro teplou kuchyni.
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Alternativa šlehačky z kokosového krému.
Mandlový nápoj v biokvalitě jako alternativa mléka. Zcela veganský výrobek, který neobsahuje laktózu. Má jemnou oříškovou chuť. Vhodný především pro teplou kuchyni.
Instantní nápoj z rýžové mouky se vyznačuje jemnou chutí. Vhodný k přímé konzumaci, zalévání cereálních snídaní, přípravě různých pokrmů a koktejlů. Snadná a rychlá příprava. Neobsahuje laktózu.
Instantní nápoj z pohankové mouky se vyznačuje jemnou chutí. Vhodný k přímé konzumaci, zalévání cereálních snídaní, přípravě různých pokrmů a koktejlů. Snadná a rychlá příprava. Neobsahuje laktózu ani lepek.
Složení
Voda, pšenice ŠPALDA* 7%, rýže* 6%, pyré z LÍSKOVÝCH OŘÍŠKŮ* 3%, OVES* 2 %, slunečnicový olej* lisovaný za studena, jedlá sůl mořská, zahušťovadlo: karobová moučka*. Může obsahovat stopy ostatních skořápkových plodů. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělstvíAlergeny
Lepek, Skořápkové plody
Skladování
Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 5 dnů.
Složení
sušený kukuřičný sirup, SÓJOVÁ složka 29,4 % (částečně ztužený SÓJOVÝ olej, SÓJOVÁ bílkovina), regulátor kyselosti fosforečnan draselný, emulgátor E 471, KASEINÁT sodný, protispékavá látka oxid křemičitý, jedlá sůl, barvivo karoteny.
Ovesný nápoj v biokvalitě jako alternativa mléka. Zcela veganský výrobek, který neobsahuje laktózu. S tímto speciálním nápojem připravíte skvělou pěnu pro přípravu kávy.
Čistě rostlinná alternativa mléka nejen pro vegany. Má stejné užití v kuchyni jako mléko. Neobsahuje laktózu. Vychutnejte si ho v biokvalitě.
Kulinářská specialita z mandlí je alternativou běžného mléka. Nápoj můžete přidat do moučníků, milkshaků nebo si ho vychutnat samotný. Neobsahuje laktózu, lepek, sóju a je v biokvalitě. Má příjemnou sladkou chuť. Praktické malé balení do školy, práce či na cesty
Rýžový nápoj s kakaem v biokvalitě. Zcela veganský výrobek, který neobsahuje laktózu ani lepek. Má jemnou a lahodnou chuť. Kromě přímé konzumace je skvělý i do koktejlů a pudinků. Menší balení se hodí na cesty
Sójová alternativa smetany nahrazuje smetanu živočišnou. Je zcela veganská, neobsahuje laktózu ani lepek. Při vaření ji lze použít jako běžně dostupnou smetanu. Můžete ji přidat do omáček, polévek, těstovin či zeleniny, do moučníků nebo čaje.
Popis
Sušená směs se sójou pro dochucení nápoje, bez laktózy a lepku. Dvě lžičky rozmíchejte ve svém oblíbeném šálku kávy, či čaje. Zjemníte tím skvěle chuť.
Rýžovo-kokosový nápoj v biokvalitě jako alternativa mléka. Zcela veganský výrobek, který neobsahuje laktózu ani lepek. Má lehkou jemnou chuť a bílou barvu. Vhodný i pro teplou kuchyni. Menší balení se hodí na cesty.
Kokosový nápoj se vyznačuje jemnou a lahodnou chutí. Neobsahuje laktózu, lepek ani kasein. Vhodný k pití, zalévání cereálních snídaní, přípravě různých pokrmů a koktejlů. Snadná a rychlá příprava.
Špaldový nápoj v biokvalitě jako alternativa mléka. Zcela veganský výrobek, který neobsahuje laktózu. Má lehkou jemnou chuť. Používá se jako běžné mléko a je vhodný i pro teplou kuchyni.