PIRI PIRI - kořenící přípravek- je vyhledávanou směsí na grilování všeho druhu, do omáček i pikantních marinád.
NABÍDKA ZBOŽÍ
-
POTRAVINY
addremove
- GHÍ A OLEJE
- POMAZÁNKY, PAŠTIKY, DŽEMY
- PICKLES A ČATNÍ
- TĚSTOVINY
- LUŠTĚNINY - OBILOVINY - TAPIOKA - ŘASYaddremove
- SLANÉ POCHUTINY
- VEGY, OCHUCOVADLA, RŮŽOVÁ VODA
- PEČIVO
- KOŘENÍ A JEJICH SMĚSI AYURVITAaddremove
- NÁPOJE, MLÉKA, SMETANYaddremove
- SOLI AYURVITA
- POLÉVKY
- SUŠENÉ OVOCE, OŘECHY, SEMÍNKA A JEJICH SMĚSI
- OCHUCOVADLA, kypřidla, zahušťovadla, omáčky,...
- SLADIDLA
- KÁVA, KÁVOVINY, KAKAO, OBILNÁ KÁVAaddremove
- ČAJEaddremove
- MOUKY, VLOČKY, MüSLI
- GASTRO BALENÍ DNM
- SLADKOSTIaddremove
- OVOCNÉ A ZELENINOVÉ ŠŤÁVY
- PŘÍRODNÍ KOSMETIKA addremove
- AJURVÉDA addremove
- BYTOVÝ TEXTIL
- NÁDOBÍ
- OSTATNÍ
- EKOLOGICKÁ DROGERIE addremove
- DOPLŇKY STRAVY addremove
- AROMATERAPIE addremove
- DÁRKOVÉ ZBOŽÍ
- KNIHY addremove
- SOŠKY addremove
- ROSTLINNÉ KRMIVO PRO PSY A KOČKY

PIZZA koření 20 g DNM
Pizza koření - směs sušených bylinek vhodných na pizzu, do těstovin, ale i do zeleninových salátů.
Složení: majoránka, tymiän, oregano, rozmarýn
Země původu: Česká republika
Obsah balení: 20 g
Distribuce v ČR: D N M company s.r.o., Trávníky 201, Střílky 76804

Pizza koření - směs sušených bylinek vhodných na pizzu, do těstovin, ale i do zeleninových salátů.
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Koření na špagety 50 g
- kořenící přípravek sypký, vhodný pro všechny druhy italských pokrmů. Používá se na pizzu, do špaget a ostatních vařených či zapečených těstovin, můžeme jej použít i do salátů a zálivek, na dušenou a grilovanou zeleninu.
Směs koření Sambar Masala je určena především pro přípravu luštěninových pokrmů. Hodí se i do polévek, sabdží a těstovin.
Čubrica je kořenící přípravek sypký bez glutamanu sodného, vhodný na pečení, do zapékaných směsí, luštěninových jídel, do tvarohových či sýrových pomazánek a jogurtových dresinků.
Čarodějka 50 g
Kořenící přípravek sypký se sezamovým a lněným semínkem, vhodný ke grilování, rožnění a pečení všech druhů mas. Využijete jej i při přípravě minutkové kuchyně, do omáček a gulášů, pomazánek i salátů.
Kořenící směs vhodná na italské pokrmy
Houbové koření je kořenící přípravek sypký bez glutamanu sodného vhodný do polévek, gulášů či pomazánek.
Adžika je kořenící přípravek sypký bez přidaného glutamanu sodného. Jedná se o koření gruzijské a arménské kuchyně, používá se především ke grilování zeleniny a do salátů.
AGLIO OLIO & PEPERONCINO - kořenící přípravek vhodný především pro dochucení těstovin, těstovinových salátů či směsi zeleniny podávané právě s těstovinami. Vhodný je však také do italských zeleninových salátů. Také se těší velké oblibě při přípravě grilované zeleniny.
Tato speiciálně vyvážená směs koření slouží k přípravě bílého indického čaje, který je také nazýván jako "YOGI čaj". Pro přípravu doporučujeme použít plnotučné BIO mléko a pravý sypaný černý indický čaj DNM.
Královské koření 50 g
- směs koření bez soli z výhradně českých domácích surovin, vypěstovaných v oblasti Orlických hor a podhůří. Díky své jemné chuti a vůni se hodí k úpravě různých druhů mas, polévek, zeleniny, pomazánek, brambor nebo třeba jen na chléb s máslem.
Kari thajské je směs koření vhodná především do orientálních zeleninových směsí, do polévek nebo do všech pokrmůs tofu.
Univerzální kořenící směs bez soli a glutamanu sodného
Tandoori masla je vyhlášená kořenící směs používaná především v indické kuchyni.
Chana masala je kořenící přípravek určen k ochucení luštěninových jídel, převším z cizrny
(římský hrách).
Směs koření Kitchen King Masala je určena především pro přípravu zeleninových pokrmů, ať už vařených, dušených či smažených.